Кабинет гирудотерапии
доктора Банного

АНАТОЛІЙ БАННИЙ: "ЛІКАР НЕ ДАЄ ЗДОРОВ'Я - ЙОГО ТРЕБА БРАТИ САМОМУ"

Люди, хворiючи, часом роками "сидять на хімії", сподiваючись на диво фармакології. Але чим далi рухається наука, тим бiльше загрожує традиційна медицина. А чомусь методи лiкування природними засобами не завжди сприймаються серйозно. Спрацьовує синдром бізнесмена - адже народна медицина здавна була конкурентом для фармацевта. У кожнiй полiклiнiцi кожен лiкар намагається видати рецепт на енну кiлькiсть препаратів. Але як були деякi хвороби невилiковнi, так і лишилися. У відчаї, недужi звертаються до смiливцiв- лiкарiв, які "зраджують" консерваторiв-колег, але намагаються розвантажити нашi зашлакованi організми. Таким є візаві "МУ" хірург, гірудорефлексотерапевт, кандидат медичних наук Анатолій БАННИЙ. У своїй практицi Анатолiй Васильович оперує п'явками і перекисом водню.

 

Анекдот до теми: - Вiд моєї хвороби у вас навряд чи знайдуться ліки, - зойкуючи, сказав хворий. - Не хвилюйтеся, - відповів лікар, - у нас стільки препаратів, що навряд чи для всiх є хвороби.

Хімія витіснила

Лiкування п'явками вважають нетрадицiйним методом, але, починаючи з 19 столiття, на територiї Європи їх активно застосовувапи. Особливо славилася практика Пирогова, який пiсля ампутацій практикував п'явки для зняття післясляоперацiйних запальних процесiв. Материал брали з басейнiв европейських водойм - лікувальні властивостi мали тiльки три види п'явок.

I понинi вони залишилися поза конкуренцiею, хоча відомi свiту стали ще 600 видiв. Лікувати п'явками можна такий широкий спектр хвороб, що простiше зазначити, коли не можна застосовувати такий метод. Це гемофілія (незгортання кровi), рак III-IV стадiї з метастазами та пiд час вiкового виснаження. Нинi в Українi не функцiонують стаціонари, де застосовувалася б така практика. Рокiв 30-40 тому післяоперацiйнi хворi обов'язково проходили курс відновлення життєвих сил саме за допомогою п'явок. Тепер "хiмія" витіснила таку практику. Препарати фармакології наш організм просто зашлаковують: i печінка, і нирки, і серцево-судинна система акумулюють стільки непотребу! А приймаючи лiки "швидкої" дії, ми iнколи не звертаємо уваги на анотацiю, де вказано бiльше протипоказань, нiж показань.

3 власного досвіду

Лiкар Анатолий Банний п'ять рокiв тому на собi випробував силу п'явки. Хiрург за фахом, вiн змушений був "лягти пiд нiж" з важкою травмою хребта. Складний період реабiлiтації не повернув здоров'я і з часом стояло питания наступної операції, вiн розумiв, що могло б не витримати серце. Що ж робити? Хтось пiдказав старий "метод Дуремара", а відомо, що все генiальне - просте, тому і надійне.

- Завдячуючи п'явкам я нині живу на світі й сам практикую цей "новий" лікувальний метод, - зізнався Анатолій Васильович

- Вже після першого сеансу можна позбутися гострого болю у місцях зашлакованостi органiзму, - продовжив вiн. - Розробленi спецiальнi методики мiсць прикрiплення щодо вiдповiдних хвороб, а кількiсть сеансiв визначається iндивiдуально за результатами аналiзу кровi (гемоглобiну, кiлькостi еритроцитiв, часу згортання кровi) i показниками тиску. У цiй справi дилетантство не проходить, якщо хтось хоче самостiйно, для економії, скористатися аптечними п'явками. Тільки спецiалiст здатний проводити лікувальнi сеанси.

Між нами жінками - як позбутися целюліту?

Целюлiт виникає вiд застiйних явищ у лiмфi та гормональних збоїв у дiвчаток у "перехідний" перiод, а в старших жiнок в перiод менопаузи. Жировi вiдкладення перероджуються, з'являються мiжм'язовi перетинки, якi грубіють i втягують тканину. Шкiра стае нерiвною - виникає синдром "апельсиновї шкiрки". Теоретично позбутися на деякий час "апельсинової шкiрки" можна. Але є вiковi обмеження. Пiсля 40 років вiд ожиріння не рятує навiть лiпосакцiя, якщо не змiнити спосiб життя. Щоб повернути втрачену пружність ваших нiжок, варто відновити мiкроциркуляцію лiмфи.

Верблюд без горба

У природних умовах життя п'явки триває 7-10 років, у неволi - 3-4. На біофабриках їх годують бичачою кров'ю.

- "Завороту кишок" не буває пiд час "вiдлучення" вiд бичачої кровi і переходi на людську?

- Для п'явки важливо, щоб для харчування кров була теплокровних iстот.

Анатолiй Банний використовує фабричнi п'явки, якi завозяться з Харкова, Львова, Донецька чи Києва. Кожна п'явка - разового використання. У лікувальнiй практицi не завжди доводиться їх "нагодувати". Наприклад, у жінки з дiагнозом безпліддя - його пiдопічна п'явка за 7-10 хвилин необхідного сеансу просто недоїдає. А попоївши, так десь з півгодини, може не харчуватися цілий рiк (прямо верблюд без горба). Нестачi сировини Анатолiй Васильович не вiдчуває, все замовляється за планом роботи. Перевозять "лiки" в спеціальному пакуваннi, а колись практикували перевезення в торфi.

- Спостерігала лікувальний сеанс з п'явками. Менi здавалося, що людина стiкає кров'ю. Я помилялася?

- Так, взагалi смертельна доза вважається - 200 п'явок одночасно. А одна п'явка висмоктує до 5-10 мл кровi. Після сеансу витікає лiмфа i "нечиста" кров десь близько 5-10 годин. Крововтрати незначнi i складають в об'ємi до 10 мл. Пiсля "застiлля" п'явка сама може відпадати, а тi, що присмокталися, вiдлучаються вiд тiла людини спиртом.

- Якщо після купания в озерi, приміром, до людини прилипли п'явки, як їх позбутися, і чи не шкідливе таке донорство?

- У природному середовищi людина легко може позбутися "причеп". П'явка вiдпадє сама за хвилину, але якщо вона вирiшила переселитися до вас, то позбутися непроханої гостi можна за допомогою солi чи спирту. ЇЇ ін'єкція не шкідлива, хiба що неприємна. Не треба хвилюватися про стерильність. Слина п'явки має антисептичну дiю: убиває мiкроби, віруси i грибки. Під час сеансу вона стерилiзує власний "прокус" на добу. Отож рану можна не обробляти.

Відродження киснем

Перші досліди з перекисом провели на тваринах ще в 1811 роцi. А для лiкування людей ця синтетична рідина почала використовуватися тiльки в 1930 роцi. Дослiджував американський вчений Дуглас, а пізнiше Невмивакiн у Зоряному містечку.

- Знаю, що коли зробити у вену ін'єкцію повітря, то може настати смерть...

- Емболія настає, якщо пустим шприцом зробили швидку iн'єкцiю. А ось розчин перекису водню при повільному введеннi (через крапельницю) i саме фахівцем - прописується лiкарями.

В органiзмі людини перекис водню здатний розщепитися на воду i кисень. Таким чином з допомогою перекису водню зникають "бляшки" у судинах, покращується мiкроциркуляцiя в них, бо органiзм збагачуеться киснем. Вiн тут як антиоксидант i омолоджує.

Що таке зашлакованість? Це нашарування на клітинному рiвнi, блокування клітин . Плівка-шлак не дає кисню проникати до клітин. Нашарування висмоктує п'явка, а збагатити киснем організм можна тільки перекисом водню. Ось вам і вiдродження.

Дуглас пише, що в комплексному лiкуваннi СНІДу в Африцi дуже широко застосовували перекис водню. Якщо порiвняти групи хворих: одну, що перебувапа на підтримуючій терапії, і іншу, де застосовували перекис, то відомо, що з другої групи люди навіть виходили на роботу.

На кожного п'ять кілограмів паразитів

За статистикою близько 5 кг ваги людини - це рiзні грибки, мікроби й інші паразитуючi iстоти, що живуть всерединi нас роками, а інколи все життя. 3 часом вони починають виробляти власний імунітет до хімічних препаратів, у цьому пояснення того, що довготривале лiкування людинi не допомагає. Нинi доведено, що колони вiрусiв мають колективний "розум". Відомо, що кожна жива істота випромiнює енергію, тобто живе на власнiй частотi електромагнітних хвиль. Якщо ми дiємо на мiкроб через апарат, то в нас завдання влучити так, щоб знищити все поле або хоча б послабити його. Окрiм ферментів, у п'явки також є власне біополе, яким вона несвідомо допомагає знищити стой колективний "розум" паразитів.

На малюнках у рекомендацiйній книзi видно, що до сеансу аура людини дуже ушкоджена хворобами, а за півгодини сеансу із застосуванням п'явок енергетична оболонка частково відновлюється - це науковий факт. I, як кажуть, до ворожки не ходи - ваше біополе від "наврочення" таким чином буде "залатане".

Державi невигідно?

В Українi питания лiкування п'явками і перекисом водню вивчене погано. Хоча методики є ще з радянських часiв. Але пацієнти подiляються на скептикiв і тих, що все сприймають на вiру. На жаль, офіцiйна медицина в руках фармакобаронів.

Отож, рiзко перейти до здорового способу життя - надто складне для українця випробування. Хоча тільки в Києвi є в кожному районi Центри здоров'я, якi активно займаються профілактичними методами оздоровления населения. Практика лікування п'явкою одна з них. Але в Українi в перелiку медичних спецiальностей гiрудотерапевта немає, хоча в світі давно визнаний такий фах. Отож, можна констатувати, чому в населения культура способу життя на низькому рівні - очевидно, державi невигідно мати здорову нацiю.

 

                                                          Наші координати:

    м. Трускавець, бульвар Торасевіча - 2, 2 поверх, (біля бювету). тел. 099 429 0797, 093 485 7385, 068 245 0255.

Спілкувалася Наталія КУЛІШ.

You have no rights to post comments

Free Joomla! templates by AgeThemes