Рецепты от Анатолия Банного

Згідно з давньою легендою, Бог створив людину з глини. Ще на самому початку XX століття академік В.Вернадський виявив, що ця легенда народилася не на порожньому місці.

22.04.14 00:00
Виявляється, глина містить усі макро- й мікроелементи, які присутні в людському організмі. Причому приблизно в тих само пропорціях. Під час дослідження вчені знаходять у ній, хоч і в малих концентраціях, амінокислоти. Більш того, цей мінерал має іонообмінні властивості: забирає у клітин те, що знаходиться в надлишку, і постачає те, чого не вистачає. Оздоровлення за допомогою глини — один із методів, який ось уже 5 років застосовує у своїй лікувальній практиці хірург, лікар народної та нетрадиційної медицини Анатолій БАННИЙ.

 

Один із найдавніших методів оздоровлення

У Анатолія Васильовича досить великий досвід. Він не втомлюється шукати й випробовувати різні природні методи оздоровлення, ефективні та безпечні одночасно. Наприклад, за допомогою п'явок (гірудотерапії) або звичайного перекису водню. Особливе місце в його практиці посідає глинотерапія. Й абсолютно обґрунтовано. За словами Анатолія Банного, глина допомагає людині відновлювати сили, адже вона заряджається енергією сонця, тому її беруть на озброєння всі прихильники здорового способу життя.
«Перші рецепти лікування глиною, — розповів Анатолій Васильович, — були виявлені ще в стародавніх папірусах. Тисячу років тому Авіценна в «Каноні лікарської науки» докладно описав властивості глини і її вплив на організм. Цей мінерал високо цінували Гіппократ, Гален, Пліній, Марко Поло та ін. До речі, і серед запорізьких козаків були так звані «глинюки», які лікували тільки глиною. Адже вона майже не має протипоказань».
Святі часто використовували глину для цілительства. Приклад тому — багаторічне користування «глиночкою» преподобного Серафима Саровського. Основоположники сучасної медицини С.П. Боткін, М.І. Соколов, А.Н. Покровський також широко використовували глину в лікувальній практиці. Болгарський цілитель Іван Йотов лікував нею всі хвороби.
З незапам'ятних часів відома здатність глини запобігати процесам гниття й розкладання. Наприклад, ще в Давньому Єгипті, в Стародавньому Китаї і Вавилоні з метою збереження максимально тривалого терміну м'ясних продуктів використовувався порошок цього мінералу. І не лише м'ясо й продукти зберігали за допомогою глини наші предки, а й овочі, фрукти — їх умочували в глиняному розчині й вони зберігалися досить довго.

Оновлює клітини і зміцнює імунітет

«Останнім часом, — зауважив Анатолій Банний, — у зв'язку з інтенсивним розвитком косметології та народної медицини метод пелоїдотерапії (від грецького (pelos) — глина, бруд) — лікування грязеподібними речовинами, приваблює все більше уваги. Це зумовлено безпекою, ефективністю й дешевизною даного природного продукту. Хоч як дивно, але глина — це, мабуть, єдиний препарат, який не має побічних явищ».
Глина володіє цілющою силою, переконаний Анатолій Васильович, вона усуває запалення, активує вироблення червоних кров'яних тілець (еритроцитів), що сприяє лікуванню анемії. З допомогою глини лікують мігрень, головний біль, хвороби судин, травного тракту, сечовидільної сфери, шкіри та інших органів і систем. Глина здатна активізувати імунну систему, поліпшувати обмін речовин, абсорбувати токсичні речовини, прискорювати загоєння ран і виразок. Здавна відомо, що вмивання глиняною водою поліпшує колір обличчя і звужує пори.
Головна лікувальна властивість глини — абсорбуюча (у п'ять разів більша, ніж в активованого вугілля). Вона виражається в очищенні організму завдяки поглинанню токсинів, шлаків, важких металів, отрут, радіонуклідів та подальшої їх утилізації.
«Ефект цілющої сили глини, — пояснює Анатолій Васильович, — у наявності в ній майже всіх мікроелементів, закладених ще з кембрійського періоду (500 млн років тому), а також радію з довжиною частоти (8 м) здорової клітини людини. Впливаючи на здорові клітини, глина очищає їх від шлаків, якщо частота клітини відхилилася в бік, вона її нормалізує, а хворі клітини руйнує й виводить з організму. Доведено антибактеріальні дії глини, розсмоктувальні, протизапальні й т.д.».
Цей чудодійний мінерал має магнітну структуру. Він концентрує в собі сонячний та живильний магнетизм повітря й води, а тому його магнітний вплив перевищує вплив інших елементів. Відомий болгарський цілитель Іван Йотов вважає, що блакитна глина «вирівнює» біополе людини, а його відомі слова «глина — дар Божий, за допомогою якої людина може відновити своє здоров'я» стали крилатою фразою для багатьох людей. Накладення примочок із глини на хворий орган рівноцінне потужному магнітному дощу, який проникає в цей орган, що дає йому сили, життя, здоров'я, виганяє все хворе й негативне.

 

Рецепти від Анатолія Банного

Зовнішнє застосування глини. Аплікації (примочки) — готують на воді кімнатної температури. Розводять водою і ліплять корж товщиною 1—1,5 см. Прикладати на хворе місце на півтори-дві години. На волосисті місця накласти марлю або бинт і зверху глиняний зліпок. Зверху можна накрити харчовою плівкою (щоб не висихала) і шматком матерії. Прикладати на будь-яку частину тіла або на місце проекції органа, де відчувається біль. Якщо поєднувати ще й з аплікацією внизу живота (лоно) — це посилить лікувальні властивості мінералу. Використана глина для повторного вживання не годиться. Ставити аплікації можна кілька разів на день. Головне — міняти її кожні 2 години. Тривалість застосування — до одужання.
Застосування всередину. Розвести 1 ч. л. глини з гіркою в склянці води, розмішати ложечкою за годинниковою стрілкою 40 разів (активувати) і, поки вона не осіла, випити. Приймати натщесерце вранці й увечері за півгодини до їди або півтори-дві години після їди. Через тиждень можна приймати по 2 ч. л. 3—4 тижні поспіль, потім тиждень перерва. Так продовжувати 3—6 місяців, кількість регулюється індивідуально, так само, як і тривалість вживання.
Глиняні ванни. На одну ванну застосовується 150—200 г глини. Розмішати в каструлі й вилити у ванну, осад викинути, температура води не більш як +37 градусів. Приймати ванну 30—40 хвилин. Першу — 20 хвилин. Рекомендовано періодично занурювати у воду й голову. Кількість ванн — до 40 разів. Щодня або через день. Глина очищає шкіру, внутрішні органи. Після 20 ванн іде очищення від негативних тонких тіл на духовному рівні. Глина застосовується і в косметичних цілях. Маски тримати на обличчі до півгодини.
Очищення води. На 10 л води — 100—150 г глини. Розчинити, добу відстояти, злити 8 л води, решту 2 літра, що залишилися, вилити разом із осадом. Цю воду можна пити, готувати супи і т.д.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

image

 

В г. Киеве в кабинете гирудотерапии прием ведет кандидат медицинских наук, хирург, гирудорефлексотерапевт
 
Банный А.В.

За весь период были пролечены более трех тысяч человек. всем оказана эффективная помощь. Для каждого пациента составлен индивидуальный план лечения на первичной консультации по предварительной записи

Доктор Банный Анатолий Васильевич проводит лечение пиявкой и перекисью водорода по методу профессора Неумывакина И.П. с 2002 года.Затем мы внедрили в практику голубую кембрийскую глину, горечь  Лысенка. Усовершенствовали методику И.П. Неумывакина, что позволило нам успешно восстанавливать варикозно расширенные вены нижних конечностей.   

За весь период были пролечены более 12 тысяч человек. Всем оказана эффективная помощь. Для каждого пациента составлен индивидуальный план лечения на первичной консультации по предварительной записи.


г. Киев

ул. Драгоманова - 25, (вход со двора возле 4 подъезда). Метро:  Позняки. тел: (093) 485-73-85, (099) 429-07-97. 044 2277633

График работы:  с 10.00 до 19.00. Выходные дни:  суббота и воскресенье.

Возможен вызов на дом.


Наши партнёры:

 

w.w.w. fungodoctor.com.ua